Oudstenraad

De oudstenraad is toezichthoudend op de geestelijke visie. De oudstenraad waarborgt de geestelijke gezondheid van de gemeente op een aantal terreinen, namelijk visie en leiderschap, planning en pastoraat.

De oudstenraad bestaat uit de onderstaande leden: 

     Friso Smit      

Friso Smit (voorzitter)

f.smit@delichtboog.nl

Irene Brinks

Irene Brinks

i.brinks@delichtboog.nl

 Robert Doornenbal

Robert Doornenbal (voorganger)

r.doornenbal@delichtboog.nl

Gerben Mol

Gerben Mol

g.mol@delichtboog.nl

 Richard Roest

Richard Roest (predikant)

richard.roest@delichtboog.nl

 Robbert Scheffer

 Robbert Scheffer

r.scheffer@delichtboog.nl

 Bart Visser 2

Bart Visser (voorganger)

b.visser@delichtboog.nl

 

Vacature

 

 

 

   Reuven Smienk is secretaris van de OudstenraadReuven Smienk (1)

   secretarisoudstenraad@delichtboog.nl

 

 Klik hier voor het organigram van De Lichtboog

©2018 De Lichtboog | Privacyverklaring Ontwerp Specialfish | Realisatie Interactive Webdesign

Bouwen aan Gods koninkrijk met hart en mond en handen