Bij wie moet je zijn?

Marjoleijn Wiltjer

  • lidmaatschap 
  • kerngroepen

 m.wiltjer@delichtboog.nl | 06 182 971 42

 

Robert Doornenbal

  • onderwijs

r.doornenbal@delichtboog.nl | 06 801 501 31

 

Wytze Bijleveld 

  • zorg, hulp en hoop

w.bijleveld@delichtboog.nl | 06 539 348 80

 

Saskia Smienk

  • kinderen tot 12 jaar
  • gebed

s.smienk@delichtboog.nl | 06 430 792 71

 

Judith Feddes 

  • jongeren (12-23 jaar)
  • Alpha Youth
  • Explore
  • Impact

judith.feddes@delichtboog.nl | 06 347 400 94

 

Bart Visser                                    

  • muziek & techniek  
  • samenkomsten                                     

b.visser@delichtboog.nl |  06 285 947 71

 

Richard Roest

  • Doop, belijdenis, huwelijk, begrafenis, ziekenzalving
  • Alpha cursus
  • Missionair/diakonaal - Missionaire werkers
  • Communicatie

richardroest@delichtboog.nl | 06 496 298 59

 

Giti Bán

  • vertrouwenspersoon

bangiti@hotmail.com | 06 250 516 10

 

Lidie Maré

  • beheer & onderhoud gebouw De Lichtboog

beheerder@delichtboog.nl | 06 307 065 75

 

Rutger Lenstra, assistent beheerder

  • beheerder gebouw De Lichtboog

beheerder@delichtboog.nl | 06 307 065 75

 

Menno Noordhoek

  • zaalverhuur (verhuur extern | betaald)

zaalverhuur@delichtboog.nl

 

Xandra van Riet

  • zaalrooster / reservering (intern)

zaalrooster@delichtboog.nl

©2018 De Lichtboog | Privacyverklaring Ontwerp Specialfish | Realisatie Interactive Webdesign

Bouwen aan Gods koninkrijk met hart en mond en handen