Geloven & Belijden Trajecten

Soms groeit een overtuiging van geloof in God in ons en merkt niemand dat, én er zijn dagen dat dit juist heel zichtbaar en openbaar wordt.

Dit bericht is geplaatst op 14-02-2025

En in De Lichtboog vieren we ook deze momenten van kiezen voor een leven met Jezus, door diensten waar soms al oudere nieuwgelovigen en zeker onze jongeren geloofsbelijdenis doen, of als ze nog niet gedoopt zijn, zich laten dopen.

Er starten tot de zomer twee trajecten om je voor te bereiden.

Corjan gaat richting Pasen met al een mooie groep van ons 10 deelnemers, maar die mag gerust naar 20. Corjan start zondag 2 maart.

En Richard leidt de groep naar zondag 6 juli en daagt jullie uit een stap van geloof te zetten, hij start zondag 25 mei.

Meld je aan bij Corjan of Richard of stel je vraag. c.matsinger@delichtboog.nl richardroest@delichtboog.nl