Heb je het verlangen om meer Bijbel te lezen?
Heb je het verlangen om meer Bijbel te lezen?
Zou je graag meer willen leren over hoe de Bijbel te bestuderen? Verlang je ernaar om veranderd te worden door het Woord van God?
Dan ben je bij deze van harte uitgenodigd voor een vijftal Bijbelstudieavonden.
We gaan met elkaar het Woord van God lezen en bestuderen. Het bijbelboek Kolossenzen zal hierbij centraal staan. Iedere avond behandelen we één hoofdstuk vanuit die brief. Daarnaast zullen we ook met elkaar aan de slag gaan met vragen als: ‘hoe lees ik de Bijbel?’ en ‘hoe bestudeer ik de Bijbel?’.
Iedereen is van harte welkom. Jong en oud, of je de Bijbel nu uit je hoofd kent of net bent begonnen met lezen. We hopen met en van elkaar te leren als we gezamenlijk de Bijbel openen, daaruit lezen en Gods Woord bestuderen.
Je hoeft je niet op te geven. Je kunt de volledige serie volgen, maar bent ook welkom om een 'losse avond' te komen.
Meer informatie bij Harmen van Genderen, harmenvangenderen@gmail.com
Data: woensdag 16 september, 23 september, 30 september, 7 oktober, 14 oktober.
Tijd: 20.00u-21.00u, inloop vanaf 19.45u.
Locatie: De Lichtboog